MIDEA MHC-V10W/ D2N8-B МОНОБЛОК

MIDEA MHC-V10W/ D2N8-B МОНОБЛОК

196.300 ден.
Производител: MIDEA
Шифра на производ: 2001093
Достапност: По нарачка
Количина:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Овластени сервисни центри

За повеќе информации обратете се на:

e-store@klimamarket.mk или на телефонскиот број 075/300-931; 075/300-932

Verificiran badge

 

Контакт

  • 075/300-931 075/300-932
  • e-store@klimamarket.mk

Facebook

КЛИМАМАРКЕТ.мк © 2024. UKION SHOPS
MIDEA MIDEA MHC-V10W/ D2N8-B МОНОБЛОК .. Category: Product #: 2001093 Regular price: 196.300 ден. 196.300 Available from: КЛИМАМАРКЕТ ДОО Скопје