MIDEA MHC-V6W/ D2N8-B МОНОБЛОК

MIDEA MHC-V6W/ D2N8-B МОНОБЛОК

178.500 ден.
Производител: MIDEA
Шифра на производ: 2001091
Достапност: По нарачка
Количина:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Овластени сервисни центри

За повеќе информации обратете се на:

e-store@klimamarket.mk или на телефонскиот број 075/300-931; 075/300-932

Контакт

  • 075/300-931 075/300-932
  • e-store@klimamarket.mk

Facebook

КЛИМАМАРКЕТ.МК © 2023. UKION SHOPS
MIDEA MIDEA MHC-V6W/ D2N8-B МОНОБЛОК .. Category: Product #: 2001091 Regular price: 178.500 ден. 178.500 Available from: КЛИМАМАРКЕТ ДОО