Midea MSAFBU-07HRDNX-QRD0GW - внатрешна единица

Midea MSAFBU-07HRDNX-QRD0GW - внатрешна единица

9.000 ден.10.990 ден.
Производител: MIDEA
Шифра на производ: 2001074
Достапност: На залиха
Количина:

Midea MSAFBU-07HRDNX-QRD0GW
Инвертер сплит клима уред - внатрешна единица за комбинација со Мулти сплит
7000 BTU
Далечински управувач
R32 Гас

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Овластени сервисни центри

За повеќе информации обратете се на:

e-store@klimamarket.mk или на телефонскиот број 075/300-931; 075/300-932

Verificiran badge

 

Контакт

  • 075/300-931 075/300-932
  • e-store@klimamarket.mk

Facebook

КЛИМАМАРКЕТ.мк © 2024. UKION SHOPS
MIDEA Midea MSAFBU-07HRDNX-QRD0GW - внатрешна единица Midea MSAFBU-07HRDNX-QRD0GW Инвертер сплит клима уред - внатрешна единица за комбинација со Мулти сплит 7000 BTU Далечински управувач R32 Гас .. Category: Product #: 2001074 Regular price: 9.000 ден. 9.000 Available from: КЛИМАМАРКЕТ ДОО Скопје