MIDEA MV6-450WV2GN1

MIDEA MV6-450WV2GN1

646.490 ден.
Производител: MIDEA
Шифра на производ: 220730092848
Достапност: По нарачка
Количина:
Компресор
Тип DC Inverter
Количина 1
Конекција на цевки
Течни цевки Ф15,9 mm
Гасни цевки Ф31,8 mm
Мотор на дување
Тип DC
Количина 1
max.ESP 20Pa стандардно; до 120Pa опција за прилагодување
Внатрешни единици што можат да се поврзат
Вкупен капацитет 50 -130 % од надворешната единица
Максимална количина 26
Енергетска класа
EER/COP 3,75/4,6
Капацитет
На ладење 45 kW /153,5 kBtu/h
На греење 45 kW /153,5 kBtu/h
Маса
Внатрешна единица 277 kg
Димензии
На внатрешна единица 1340×1635×850 mm
Останати спецификации
Ниво на бучава 65 dB(A)
Приклучок на струја 380-415/3/50(60) Ph-V-Hz
Проток на воздух 13000 m3/h
Работна температура -25℃ - 48℃
Фреон R410

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Овластени сервисни центри

За повеќе информации обратете се на:

e-store@klimamarket.mk или на телефонскиот број 075/300-931; 075/300-932

Контакт

  • 075/300-931 075/300-932
  • e-store@klimamarket.mk

Facebook

КЛИМАМАРКЕТ.МК © 2022. UKION SHOPS
MIDEA MIDEA MV6-450WV2GN1 .. Category: Product #: 220730092848 Regular price: 646.490 ден. 646.490 Available from: КЛИМАМАРКЕТ ДОО