VIVAX ACP-12CTIFM35AERI -ВНАТРЕШНА ЕДИНИЦА ЗА МУЛТИ СПЛИТ

VIVAX ACP-12CTIFM35AERI -ВНАТРЕШНА ЕДИНИЦА ЗА МУЛТИ СПЛИТ

19.990 ден.
Производител: VIVAX
Шифра на производ: 1001064
Достапност: На залиха
Количина:
Капацитет
На ладење 3,52kW
На греење 3,52kW
Ниво на бучава
Надворешна единица ≤47dB
Маса
Внатрешна единица 15,0kg
Димензии
На внатрешна единица 700x600x210mm
Останати спецификации
Проток на воздух ≤550m³/h
Работна температура -20 ℃ - 50 ℃
Капацитет на одвлажнување 1,2L/h
Фреон R410A/R32
Гаранција
Времетраење 36 месеци

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Овластени сервисни центри

За повеќе информации обратете се на:

e-store@klimamarket.mk или на телефонскиот број 075/300-931; 075/300-932

Verificiran badge

 

Контакт

  • 075/300-931 075/300-932
  • e-store@klimamarket.mk

Facebook

КЛИМАМАРКЕТ.мк © 2024. UKION SHOPS
VIVAX VIVAX ACP-12CTIFM35AERI -ВНАТРЕШНА ЕДИНИЦА ЗА МУЛТИ СПЛИТ .. Category: Product #: 1001064 Regular price: 19.990 ден. 19.990 Available from: КЛИМАМАРКЕТ ДОО Скопје