VIVAX ACP-18CTIFM50AERI ВНАТРЕШНА ЕДИНИЦА ЗА МУЛТИ СПЛИТ

VIVAX ACP-18CTIFM50AERI ВНАТРЕШНА ЕДИНИЦА ЗА МУЛТИ СПЛИТ

22.990 ден.
Производител: VIVAX
Шифра на производ: 1001065
Достапност: По нарачка
Количина:
Капацитет
На ладење 5280W
На греење 5280W
Ниво на бучава
Надворешна единица 48dB
Маса
Внатрешна единица 15kg
Димензии
На внатрешна единица 700x600x210
Останати спецификации
Проток на воздух 820m3/h
Капацитет на одвлажнување 1,8L/h
Фреон R410A
Гаранција
Времетраење 36 месеци

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Овластени сервисни центри

За повеќе информации обратете се на:

e-store@klimamarket.mk или на телефонскиот број 075/300-931; 075/300-932

Verificiran badge

 

Контакт

  • 075/300-931 075/300-932
  • e-store@klimamarket.mk

Facebook

КЛИМАМАРКЕТ.мк © 2024. UKION SHOPS
VIVAX VIVAX ACP-18CTIFM50AERI ВНАТРЕШНА ЕДИНИЦА ЗА МУЛТИ СПЛИТ .. Category: Product #: 1001065 Regular price: 22.990 ден. 22.990 Available from: КЛИМАМАРКЕТ ДОО Скопје