Midea MFAU-12HRFNX-QRD0W - внатрешна единица

Midea MFAU-12HRFNX-QRD0W - внатрешна единица

22.000 ден.24.900 ден.
Производител: MIDEA
Шифра на производ: 2001024
Достапност: На залиха
Количина:
Капацитет
На ладење 3.52kW
На греење 3.81kW
Димензии
На внатрешна единица 700x600x210 mm
Останати спецификации
Проток на воздух 550 m3/h
Фреон R32
Гаранција
Времетраење *60 месеци

Midea MFAU-12HRFNX-QRD0W
Конзолен клима уред - внатрешна единица во комбинација за мултисплит
Капацитет на ладење 3.52kW
Капацитет на греење 3.81kW
Проток на воздух 550 m3/h
Далечински управувач
DC Inverter технологија
R32 Гас
Димензии ВxДxШ 700x600x210мм

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Овластени сервисни центри

За повеќе информации обратете се на:

e-store@klimamarket.mk или на телефонскиот број 075/300-931; 075/300-932

Verificiran badge

 

Контакт

  • 075/300-931 075/300-932
  • e-store@klimamarket.mk

Facebook

КЛИМАМАРКЕТ.мк © 2024. UKION SHOPS
MIDEA Midea MFAU-12HRFNX-QRD0W - внатрешна единица Midea MFAU-12HRFNX-QRD0W Конзолен клима уред - внатрешна единица во комбинација за мултисплит Капацитет на ладење 3.52kW Капацитет на греење 3.81kW Проток на воздух 550 m3/h Далечински управувач DC Inverter технологија R32 Гас Димензии ВxДxШ 700x600x210мм .. Category: Product #: 2001024 Regular price: 22.000 ден. 22.000 Available from: КЛИМАМАРКЕТ ДОО Скопје