Midea MFAU-16HRFNX-QRD0W - внатрешна единица

Midea MFAU-16HRFNX-QRD0W - внатрешна единица

26.000 ден.27.990 ден.
Производител: MIDEA
Шифра на производ: 2001028
Достапност: На залиха
Количина:
Капацитет
На ладење 4.7kW
На греење 5kW
Димензии
На внатрешна единица 700x600x210 mm
Останати спецификации
Проток на воздух 590 m3/h
Фреон R32
Гаранција
Времетраење 24 месеци

Midea MFAU-16HRFN8-QRD0W(GA)
Конзолен клима уред - внатрешна единица
Капацитет на ладење 4.7kW
Капацитет на греење 5kW
Проток на воздух 590 m3/h
Далечински управувач
DC Inverter технологија
R32 Гас Димензии ВxДxШ 700x600x210мм

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Овластени сервисни центри

За повеќе информации обратете се на:

e-store@klimamarket.mk или на телефонскиот број 075/300-931; 075/300-932

Verificiran badge

 

Контакт

  • 075/300-931 075/300-932
  • e-store@klimamarket.mk

Facebook

КЛИМАМАРКЕТ.мк © 2024. UKION SHOPS
MIDEA Midea MFAU-16HRFNX-QRD0W - внатрешна единица Midea MFAU-16HRFN8-QRD0W(GA) Конзолен клима уред - внатрешна единица Капацитет на ладење 4.7kW Капацитет на греење 5kW Проток на воздух 590 m3/h Далечински управувач DC Inverter технологија R32 Гас Димензии ВxДxШ 700x600x210мм .. Category: Product #: 2001028 Regular price: 26.000 ден. 26.000 Available from: КЛИМАМАРКЕТ ДОО Скопје