Midea MSAFBU-12HRDNX-QRD0GW - внатрешна единица

Midea MSAFBU-12HRDNX-QRD0GW - внатрешна единица

10.500 ден.15.990 ден.
Производител: MIDEA
Шифра на производ: 2001023
Достапност: На залиха
Количина:

Инвертер сплит клима уред - внатрешна единица за комбинација со Мулти сплит
ВГРАДЕН WIFI
12000 BTU
Далечински управувач
 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Овластени сервисни центри

За повеќе информации обратете се на:

e-store@klimamarket.mk или на телефонскиот број 075/300-931; 075/300-932

Verificiran badge

 

Контакт

  • 075/300-931 075/300-932
  • e-store@klimamarket.mk

Facebook

КЛИМАМАРКЕТ.мк © 2024. UKION SHOPS
MIDEA Midea MSAFBU-12HRDNX-QRD0GW - внатрешна единица Инвертер сплит клима уред - внатрешна единица за комбинација со Мулти сплит ВГРАДЕН WIFI 12000 BTU Далечински управувач   .. Category: Product #: 2001023 Regular price: 10.500 ден. 10.500 Available from: КЛИМАМАРКЕТ ДОО Скопје