VIVAX ACP-14COFM40AERI

VIVAX ACP-14COFM40AERI

42.990 ден.
Производител: VIVAX
Шифра на производ: 1001096
Достапност: На залиха
Количина:
Внатрешни единици што можат да се поврзат
ДО: 2 внатрешни единици
Енергетска класа
SEER/SCOP 6.8/4.1 ; / A++ / A+
Капацитет
На ладење 1,4 - 4,7kW
На греење 1,5 - 4,9kW
Маса
Надворешна единица 31,6kg
Димензии
На надворешна единица 554 x 800 x 333mm
Останати спецификации
Работна температура -20 / +50
Разладен медиум R32
Гаранција
Времетраење


 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Овластени сервисни центри

За повеќе информации обратете се на:

e-store@klimamarket.mk или на телефонскиот број 075/300-931; 075/300-932

Verificiran badge

 

Контакт

  • 075/300-931 075/300-932
  • e-store@klimamarket.mk

Facebook

КЛИМАМАРКЕТ.мк © 2024. UKION SHOPS
VIVAX VIVAX ACP-14COFM40AERI   .. Category: Product #: 1001096 Regular price: 42.990 ден. 42.990 Available from: КЛИМАМАРКЕТ ДОО Скопје