VIVAX ACP-18CH50AERI+ ВНАТРЕШНА ЕДИНИЦА ЗА МУЛТИ СПЛИТ

VIVAX ACP-18CH50AERI+ ВНАТРЕШНА ЕДИНИЦА ЗА МУЛТИ СПЛИТ

16.990 ден.18.990 ден.
Производител: VIVAX
Шифра на производ: 1001026
Достапност: На залиха
Количина:
Енергетска класа
SEER/SCOP A++/A+ 6,1/ 4
Капацитет
На ладење 3.517W
На греење 3.810W
Ниво на бучава
Надворешна единица 21db
Маса
Внатрешна единица 51kg
Димензии
На внатрешна единица 802 x 297 x 189 mm
Останати спецификации
Проток на воздух 539 m³
Филтри Био филтер, филтер за прашина, ION
Работна температура -20°C - 50°C
Капацитет на одвлажнување 1,2L
Препорачана површина 20~30m²
Гаранција
Времетраење 36 месеци

Дополнителни функции:

 • Самодијагностика
 • Тивок режим на работа
 • Јонизатор
 • iFeel функција
 • Греачи на компресор и кондензатор
 • LED Екран
 • Turbo Mode
 • Memory функција
 • Soft Smart
 • 24 часовен тајмер
 • Sleep Mode

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Овластени сервисни центри

За повеќе информации обратете се на:

e-store@klimamarket.mk или на телефонскиот број 075/300-931; 075/300-932

Verificiran badge

 

Контакт

 • 075/300-931 075/300-932
 • e-store@klimamarket.mk

Facebook

КЛИМАМАРКЕТ.мк © 2024. UKION SHOPS
VIVAX VIVAX ACP-18CH50AERI+ ВНАТРЕШНА ЕДИНИЦА ЗА МУЛТИ СПЛИТ Дополнителни функции: Самодијагностика Тивок режим на работа Јонизатор iFeel функција Греачи на компресор и кондензатор LED Екран Turbo Mode Memory функција Soft Smart 24 часовен тајмер Sleep Mode .. Category: Product #: 1001026 Regular price: 16.990 ден. 16.990 Available from: КЛИМАМАРКЕТ ДОО Скопје