VIVAX ACP-18COFM50AERI

VIVAX ACP-18COFM50AERI

49.990 ден.
Производител: VIVAX
Шифра на производ: 1001027
Достапност: По нарачка
Количина:
Енергетска класа
SEER/SCOP A++/A+ 6,1 / 3,71
Капацитет
На ладење 5.275W
На греење 5.569W
Моќност
Просечна моќност 5,5kW
Маса
Надворешна единица 35.5kg
Димензии
На надворешна единица 800 x 554 x 333 mm
Останати спецификации
Работна температура -20°C - 50°C
Гаранција
Времетраење 36 месеци

Дополнителни функции:

  • Греење при ниски надворешни температури (-20°C)
  • Греачи на компресатор и кондензат
  • Memory функција
  • Интелегентно одмрзнување
  • Заштита на надворешен вентил

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Овластени сервисни центри

За повеќе информации обратете се на:

e-store@klimamarket.mk или на телефонскиот број 075/300-931; 075/300-932

Verificiran badge

 

Контакт

  • 075/300-931 075/300-932
  • e-store@klimamarket.mk

Facebook

КЛИМАМАРКЕТ.мк © 2024. UKION SHOPS
VIVAX VIVAX ACP-18COFM50AERI Дополнителни функции: Греење при ниски надворешни температури (-20°C) Греачи на компресатор и кондензат Memory функција Интелегентно одмрзнување Заштита на надворешен вентил .. Category: Product #: 1001027 Regular price: 49.990 ден. 49.990 Available from: КЛИМАМАРКЕТ ДОО Скопје