VIVAX ACP-21COFM60AERI R32

VIVAX ACP-21COFM60AERI R32

57.990 ден.
Производител: VIVAX
Шифра на производ: 1001068
Достапност: По нарачка
Количина:
Енергетска класа
SEER/SCOP A++/A+ 6.5/4
Капацитет
На ладење 6150W
На греење 6590W
Моќност
Влезна моќност ладење 1900W
Влезна моќност греење 1770W
Ниво на бучава
Надворешна единица 66db
Маса
Надворешна единица 46.8kg
Димензии
На надворешна единица 845x363x702 mm
Останати спецификации
Работна температура -20°C / +50°C
Разладен медиум R32
Гаранција
Времетраење до 60 месеци

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Овластени сервисни центри

За повеќе информации обратете се на:

e-store@klimamarket.mk или на телефонскиот број 075/300-931; 075/300-932

Verificiran badge

 

Контакт

  • 075/300-931 075/300-932
  • e-store@klimamarket.mk

Facebook

КЛИМАМАРКЕТ.мк © 2024. UKION SHOPS
VIVAX VIVAX ACP-21COFM60AERI R32 .. Category: Product #: 1001068 Regular price: 57.990 ден. 57.990 Available from: КЛИМАМАРКЕТ ДОО Скопје