VIVAX ACP-12CH35AEMIs R32 + Wi-Fi
 • VIVAX ACP-12CH35AEMIs R32 + Wi-Fi

VIVAX ACP-12CH35AEMIs R32 + Wi-Fi

27.990 ден.
Производител: VIVAX
Шифра на производ: 1001090
Достапност: На залиха
Количина:
Енергетска класа
SEER/SCOP A++ (6.1/4.0)
Капацитет
На ладење 3.518 kW
На греење 3.810 kW
Потрошувачка на ел. енергија
Греење 964 W
Ладење 1237 W
Останати спецификации
Работна температура -15 до +50

Дополнителни функции:

 • Самодијагностика
 • 1W standby
 • 24 часовен тајмер
 • Тивок режим на работа
 • Автоматски начин на работа
 • Turbo Mode
 • Заштита на вентилот на надворешна единица
 • Sleep mode
 • Wi-Fi контрола
 • Интелегентно одмрзнување
 • Memory функција

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Овластени сервисни центри

За повеќе информации обратете се на:

e-store@klimamarket.mk или на телефонскиот број 075/300-931; 075/300-932

Контакт

 • 075/300-931 075/300-932
 • e-store@klimamarket.mk

Facebook

КЛИМАМАРКЕТ.МК © 2022. UKION SHOPS
VIVAX VIVAX ACP-12CH35AEMIs R32 + Wi-Fi Дополнителни функции: Самодијагностика 1W standby 24 часовен тајмер Тивок режим на работа Автоматски начин на работа Turbo Mode Заштита на вентилот на надворешна единица Sleep mode Wi-Fi контрола Интелегентно одмрзнување Memory функција .. Category: Product #: 1001090 Regular price: 27.990 ден. 27.990 Available from: КЛИМАМАРКЕТ ДОО