VIVAX ACP-18CH50AEMI`s R32
  • VIVAX ACP-18CH50AEMI`s R32

VIVAX ACP-18CH50AEMI`s R32

44.990 ден.
Производител: VIVAX
Шифра на производ: 1001094
Достапност: Нема на залиха
Количина:


 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Овластени сервисни центри

За повеќе информации обратете се на:

e-store@klimamarket.mk или на телефонскиот број 075/300-931; 075/300-932

Контакт

  • 075/300-931 075/300-932
  • e-store@klimamarket.mk

Facebook

КЛИМАМАРКЕТ.МК © 2022. UKION SHOPS
VIVAX VIVAX ACP-18CH50AEMI`s R32   .. Category: Product #: 1001094 Regular price: 44.990 ден. 44.990 Available from: КЛИМАМАРКЕТ ДОО