VIVAX Wi-Fi USB EU-OSK103 V/R/M DESIGN
  • VIVAX Wi-Fi USB EU-OSK103 V/R/M DESIGN

VIVAX Wi-Fi USB EU-OSK103 V/R/M DESIGN

1.000 ден.1.500 ден.
Шифра на производ: 1001085
Достапност: Нема на залиха
Количина:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Овластени сервисни центри

За повеќе информации обратете се на:

e-store@klimamarket.mk или на телефонскиот број 075/300-931; 075/300-932

Verificiran badge

 

Контакт

  • 075/300-931 075/300-932
  • e-store@klimamarket.mk

Facebook

КЛИМАМАРКЕТ.мк © 2024. UKION SHOPS
VIVAX Wi-Fi USB EU-OSK103 V/R/M DESIGN .. Category: Product #: 1001085 Regular price: 1.000 ден. 1.000 Available from: КЛИМАМАРКЕТ ДОО Скопје