VIVAX ACP-18CH50AEMI`s R32

VIVAX ACP-18CH50AEMI`s R32

35.990 ден.46.990 ден.
Производител: VIVAX
Шифра на производ: 1001094
Достапност: На залиха
Количина:
Енергетска класа
SEER/SCOP А++/А+ 7.4 /4.0
Капацитет
На ладење 5275 (3101~5832) W
На греење 5570 (3100~5850) W
Моќност
Влезна моќност ладење 1550 (560~2050) W
Влезна моќност греење 1570 (780~2000) W
Димензии
На внатрешна единица 957 x 213 x 302 mm
На надворешна единица 805 x 330 x 554 mm
Останати спецификации
Ниво на звучен притисок (H/M/L) 42.5 / 36 / 26 (dB (A))
Проток на воздух 840 / 680 / 540 (m³ / h)
Капацитет на одвлажнување 1.8 (L / h)
Разладен медиум R32
Гаранција
Времетраење 5 години


 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Овластени сервисни центри

За повеќе информации обратете се на:

e-store@klimamarket.mk или на телефонскиот број 075/300-931; 075/300-932

Verificiran badge

 

Контакт

  • 075/300-931 075/300-932
  • e-store@klimamarket.mk

Facebook

КЛИМАМАРКЕТ.мк © 2024. UKION SHOPS
VIVAX VIVAX ACP-18CH50AEMI`s R32   .. Category: Product #: 1001094 Regular price: 35.990 ден. 35.990 Available from: КЛИМАМАРКЕТ ДОО Скопје