КЛИМА УРЕДИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
VIVAX ACP-18CC50AERI R32 VIVAX ACP-18CC50AERI R32
Дополнителни функции: Самодијагностика 24 часовен тајмер Автоматски режим на работа Функ..
70.990 ден.
без ДДВ: 70.990 ден.
BOSCH CL 2000-Set 70 WE
Ладење, греење, одвлажнување, режим на вентилатор и автоматски режим Сензор за движење Заштит..
74.900 ден.
без ДДВ: 74.900 ден.
-7%
Toshiba SHORAI EDGE RAS-B16J2KVSG-E / RAS-16J2AVSG-E Toshiba SHORAI EDGE RAS-B16J2KVSG-E / RAS-16J2AVSG-E
A+++ највисока енергетска класа при ладење/греење најнова Toshiba TWIN ROTARY комп..
74.990 ден.80.990 ден.
без ДДВ: 74.990 ден.
VIVAX ACP-18CF50AERI R32 VIVAX ACP-18CF50AERI R32
Дополнителни функции: Самодијагностика Auto Restart Sleep Mode Греач на компресор и конд..
74.990 ден.
без ДДВ: 74.990 ден.
Midea MCA3U-18HRFNX-QRD0W(GA)/Midea MOX330U-18HFN8-QRD0W(GA)
Midea MCA3U-18HRFNX-QRD0W(GA)/Midea MOX330U-18HFN8-QRD0W(GA) Касетен тип на клима уред Full D..
76.990 ден.
без ДДВ: 76.990 ден.
-7%
Toshiba SEIYA NEW RAS-18JEKVG-Е / RAS-18E2AVG-E Toshiba SEIYA NEW RAS-18JEKVG-Е / RAS-18E2AVG-E
Дополнителни функции: DC Hybrid Inverter технологија ULTRA Fresh филтер, функција самочи..
76.990 ден.82.990 ден.
без ДДВ: 76.990 ден.
VIVAX ACP-18DT50AERI R32s
Дополнителни функции: Самодијагностика 1W Standby 24 часовен тајмер Автоматски режим на ..
77.900 ден.
без ДДВ: 77.900 ден.
BOSCH CL 3000i-Set 70 WE
Ладење, греење, одвлажнување, режим на вентилатор и автоматски режим ‘I-clean’ функција, го заг..
81.900 ден.
без ДДВ: 81.900 ден.
-6%
Toshiba Shorai Edge RAS -18J2KVSG-E / RAS-18J2AVSG-E
A+++ највисока енергетска класа при ладење/греење најнова Toshiba TWIN ROTARY ко..
86.990 ден.92.990 ден.
без ДДВ: 86.990 ден.
VIVAX ACP-24CF70AERI R32 VIVAX ACP-24CF70AERI R32
Дополнителни функции: Самодијагностика Sleep Mode Греач на компресор и кондензатор Зашти..
87.990 ден.
без ДДВ: 87.990 ден.
VIVAX ACP-24DT70AERI R32
Дополнителни функции: Самодијагностика 1W Standby 24 часовен тајмер Автоматски режим на ..
87.990 ден.
без ДДВ: 87.990 ден.
-5%
Toshiba HAORI RAS-B16N4KVRG-E / RAS-16J2AVSG-E1 Toshiba HAORI RAS-B16N4KVRG-E / RAS-16J2AVSG-E1
A+++ највисока енергетска класа при ладење /греење Фабрички вграден Wi-Fi, можност за упра..
88.990 ден.93.990 ден.
без ДДВ: 88.990 ден.
-6%
Toshiba SЕIYA NEW RAS-24E2KVG-Е / RAS-24E2AVG-E Toshiba SЕIYA NEW RAS-24E2KVG-Е / RAS-24E2AVG-E
Дополнителни функции: DC Hybrid Inverter технологија ULTRA Fresh филтер, функција само..
90.990 ден.96.990 ден.
без ДДВ: 90.990 ден.
 Midea MCD1-24HRFNX-QRD0W(GA)/Midea MOX430U-24HFN8-QRD0W(GA)
Midea MCD1-24HRFNX-QRD0W(GA)/Midea MOX430U-24HFN8-QRD0W(GA) SMART Касетен тип на клима уред ..
92.990 ден.
без ДДВ: 92.990 ден.
VIVAX ACP-24CC70AERI R32 VIVAX ACP-24CC70AERI R32
Дополнителни функции: Самодијагностика 24 часовен тајмер Автоматски режим на работа Функ..
94.990 ден.
без ДДВ: 94.990 ден.
VIVAX ACP-24FS70AERI VIVAX ACP-24FS70AERI
Клима уред инвертер кој се одликува со нов, стилски и софистициран дизајн, лесен за чистење преден п..
99.990 ден.
без ДДВ: 99.990 ден.
-4%
Midea MFJ-48ARN1-R / MOU-48HN1-R
Midea MFJ-48ARN1-R/MOU-48HN1-R 48000 BTU САМОСТОЕЧКИ ПРОФЕСИОНАЛЕН Климатизер Голем ЛЦД Дисплеј ..
114.990 ден.119.990 ден.
без ДДВ: 114.990 ден.
-7%
MIDEA MFYA400-24ARFN1-QRD0W / MOX401UL-24AFN1-QRD0W
Клима уред инвертер кој се одликува со нов, стилски и софистициран дизајн, лесен за чистење преден п..
124.990 ден.134.990 ден.
без ДДВ: 124.990 ден.
Midea MCD1-36HRFN8-QRD0W(GA)/Midea MOD30U-36HFN8-RRD0W(GA), SMART
Midea MCD1-36HRFN8-QRD0W(GA)/Midea MOD30U-36HFN8-RRD0W(GA) SMART Касетен тип на клима уред F..
134.990 ден.
без ДДВ: 134.990 ден.
VIVAX ACP-36CC105AERI R32 VIVAX ACP-36CC105AERI R32
Дополнителни функции: Самодијагностика 24 часовен тајмер Автоматски режим на работа Функ..
144.990 ден.
без ДДВ: 144.990 ден.
VIVAX ACP-36DT105AERI R32
Дополнителни функции: Самодијагностика 1W Standby 24 часовен тајмер Автоматски режим на ..
144.990 ден.
без ДДВ: 144.990 ден.
VIVAX ACP-36CF105AERI R32 VIVAX ACP-36CF105AERI R32
Дополнителни функции: Самодијагностика Sleep Mode Греач на компресор и кондензатор Зашти..
149.990 ден.
без ДДВ: 149.990 ден.
Midea MFGD-48HRFN8-QRD0W(GA) / MOE30U-48HFN8-RRD0W(GA) Midea MFGD-48HRFN8-QRD0W(GA) / MOE30U-48HFN8-RRD0W(GA)
Погоден за конференциски сали, ресторани, кина, театри итн. Low ambient temperature kit - Надво..
169.990 ден.169.990 ден.
без ДДВ: 169.990 ден.

Овластени сервисни центри

За повеќе информации обратете се на:

e-store@klimamarket.mk или на телефонскиот број 075/300-931; 075/300-932

Verificiran badge

 

Контакт

  • 075/300-931 075/300-932
  • e-store@klimamarket.mk

Facebook

КЛИМАМАРКЕТ.мк © 2024. UKION SHOPS