КЛИМА УРЕДИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
VIVAX ACP-48CF140AERI R32 VIVAX ACP-48CF140AERI R32
Дополнителни функции: Самодијагностика Греач на компресор и кондензатор Заштита на надворе..
179.990 ден.
без ДДВ: 179.990 ден.
VIVAX ACP-48CC140AERI R32 VIVAX ACP-48CC140AERI R32
Дополнителни функции: Самодијагностика 24 часовен тајмер Автоматски режим на работа Функ..
184.990 ден.
без ДДВ: 184.990 ден.
VIVAX ACP-48DT140AERI R32
Дополнителни функции: Самодијагностика 1W Standby 24 часовен тајмер Автоматски режим на ..
184.990 ден.
без ДДВ: 184.990 ден.
VIVAX ACP-55CF160AERI R32 VIVAX ACP-55CF160AERI R32
Дополнителни функции: Самодијагностика Греач на компресор и кондензатор Заштита на надворе..
189.990 ден.
без ДДВ: 189.990 ден.
-3%
Midea MTI-55HWFNX-QRD0/MOE30U-55HFN8-RRD0
Midea MTI-55HWFNX-QRD0/Midea MOE30U-55HFN8-RRD0 (3 Phase) Каналски тип на клима уред СО ДВОЕН ГРЕАЧ..
199.990 ден.205.990 ден.
без ДДВ: 199.990 ден.
VIVAX ACP-55CC160AERI R32 VIVAX ACP-55CC160AERI R32
Дополнителни функции: Самодијагностика 24 часовен тајмер Автоматски режим на работа Функ..
199.990 ден.
без ДДВ: 199.990 ден.
VIVAX ACP-55DT160AERI R32
Дополнителни функции: Самодијагностика 1W Standby 24 часовен тајмер Автоматски режим на ..
199.990 ден.
без ДДВ: 199.990 ден.
VIVAX ACP-55FS160AERI+ VIVAX ACP-55FS160AERI+
САМОСТОЕЧКИ ИНВЕРТЕР КЛИМА УРЕД COMFORTABLE SLEEP FUNCTION Turbo mode Auto operation Aut..
199.990 ден.
без ДДВ: 199.990 ден.
Midea MCD1-55HRFNX-QRD0W(GA)/Midea MOE30U-55HFN8-RRD0W(GA), SMART
Midea MCD1-55HRFNX-QRD0W(GA)/Midea MOE30U-55HFN8-RRD0W(GA) SMART Касетен тип на клима уред D..
219.990 ден.
без ДДВ: 219.990 ден.

Овластени сервисни центри

За повеќе информации обратете се на:

e-store@klimamarket.mk или на телефонскиот број 075/300-931; 075/300-932

Verificiran badge

 

Контакт

  • 075/300-931 075/300-932
  • e-store@klimamarket.mk

Facebook

КЛИМАМАРКЕТ.мк © 2024. UKION SHOPS