КЛИМА УРЕДИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-17%
VIVAX ACP-12CH35AEYI`s R32 VIVAX ACP-12CH35AEYI`s R32
Дополнителни функции: Самодијагностика 1W Standby Детектор за движење Контрола на влажно..
49.990 ден.59.990 ден.
без ДДВ: 49.990 ден.
-6%
VIVAX ACP-18CH50AERI+ R32 SILVER MIRROR
Самодијагностика 1W Standby Двосмерен одвод на кондензат Тивок начин на работа 12 Fan Spe..
49.990 ден.52.990 ден.
без ДДВ: 49.990 ден.
-11%
Midea Extreme Save PRO AG Nordic + AIR PURIFIER UV VIRUS STERILIZATION HEPA series + KIT /G1Eco-18NXD0-I (MSAGCU-18HRFNX-QRD0GW)/AG1Eco-18NXD0-O (MOX301-18HFN8-QRD0GW)
Midea Extreme Save PRO AG Nordic + AIR PURIFIER UV VIRUS STERILIZATION HEPA series + KIT AG1Eco-18N..
50.990 ден.56.990 ден.
без ДДВ: 50.990 ден.
-10%
Midea FOREST WIFI SMART MSAFDU-24HRFNX-QRD0GW / MOX431-24HFN8-QRD0GW+КИТ
Midea FOREST WIFI SMART KIT MSAFDU-24HRFNX-QRD0GW/MOX431-24HFN8-QRD0GW Bклучен КИТ за монта..
51.990 ден.57.990 ден.
без ДДВ: 51.990 ден.
-9%
BOSCH CL 2000-Set 53 WE
Ладење, греење, одвлажнување, режим на вентилатор и автоматски режим Сензор за движење Заштит..
52.900 ден.57.900 ден.
без ДДВ: 52.900 ден.
-11%
Midea MFAU-12HRFNX-QRD0W(GA) / MOX230-12HFN8-QRD0W(GA)
DC inverter Конзолен тип на клима уред ДВОЕН ГРЕАЧ НА КУЌИШТЕ И НА КОМПРЕСОР Две насоки на ду..
53.990 ден.60.990 ден.
без ДДВ: 53.990 ден.
-8%
MIDEA Extreme Save PRO BLACK with AIR PURIFIER UV HEPA+KIT AG1Eco-18NXD0-I /AG1Eco-18NXD0-O Black MIDEA Extreme Save PRO BLACK with AIR PURIFIER UV HEPA+KIT AG1Eco-18NXD0-I /AG1Eco-18NXD0-O Black
Midea Extreme Save PRO BLACK NORDIC + AIR PURIFIER UV VIRUS STERILIZATION HEPA series + KIT AG1Eco-..
54.990 ден.59.990 ден.
без ДДВ: 54.990 ден.
-8%
VIVAX ACP-24CH70AEMI`s R32
Дополнителни функции: Самодијагностика 1W Standby Двосмерен одвод на кондензат Тивок нач..
54.990 ден.59.990 ден.
без ДДВ: 54.990 ден.
AUX 24 J СЕРИЈА / ASW-H2
Со комплет сет за монтажа: Бакарни цевки 3 метри Бандаж трака и колендери Конденза..
57.500 ден.
без ДДВ: 57.500 ден.
 VIVAX ACP-12CC35AERI R32  VIVAX ACP-12CC35AERI R32
Дополнителни функции: Самодијагностика 24 часовен тајмер Автоматски режим на работа Функ..
58.990 ден.
без ДДВ: 58.990 ден.
-5%
BOSCH CL 3000i-Set 53 WE
Ладење, греење, одвлажнување, режим на вентилатор и автоматски режим ‘I-clean’ функција, го заг..
59.900 ден.63.000 ден.
без ДДВ: 59.900 ден.
Midea MCA3U-12HRFNX-QRD0W(GA)/Midea MOX230-12HFN8-QRD0W(GA)
Midea MCA3U-12HRFNX-QRD0W(GA)/Midea MOX230-12HFN8-QRD0W(GA) Касетен тип на клима уред Full&nb..
59.990 ден.
без ДДВ: 59.990 ден.
-14%
Midea Oasis Plus Nordic Hyperinverter MSOPBU-12HRFN8-QRE3GW
Midea OASIS PLUS MSOPBU-12HRFN8-QRE3GW/MOX330-12HFN8-QRE3GW Највисока енергетска класа A..
59.990 ден.69.990 ден.
без ДДВ: 59.990 ден.
VIVAX ACP-12DT35AERI R32
Дополнителни функции: Самодијагностика 1W Standby 24 часовен тајмер Автоматски режим на ..
59.990 ден.
без ДДВ: 59.990 ден.
-14%
VIVAX ACP-18CH50REWI R32 VIVAX ACP-18CH50REWI R32
Дополнителни функции: Самодијагностика 1W Standby 24 часовен тајмер Греачи на компресор ..
59.990 ден.69.990 ден.
без ДДВ: 59.990 ден.
-6%
VIVAX ACP-24CH70AERI+ R32
..
61.990 ден.65.990 ден.
без ДДВ: 61.990 ден.
-14%
Midea FOREST Silver Mirror Nordic + SMART MSAFDU-24HRFNX-QRD0GW-B / MOX431-24HFN8-QRD0GW +KIT
Midea FOREST BLACK Mirror Nordic + SMART MSAFDU-24HRFNX-QRD0GW-B/MOX431-24HFN8-QRD0GW DC ИНВЕР..
62.990 ден.72.990 ден.
без ДДВ: 62.990 ден.
-10%
Midea Extreme Save PRO Nordic + AIR PURIFIER UV VIRUS STERILIZATION HEPA MSAGDU-24HRFN8-QRD0G
Midea Extreme Save PRO Nordic + AIR PURIFIER UV VIRUS STERILIZATION HEPA MSAGDU-24HRFN8-QRD0GW/MO..
63.990 ден.70.990 ден.
без ДДВ: 63.990 ден.
-7%
Toshiba SHORAI EDGE RAS-B10J2KVSG-E / RAS-10J2AVSG-E Toshiba SHORAI EDGE RAS-B10J2KVSG-E / RAS-10J2AVSG-E
A+++ највисока енергетска класа при ладење/греење најнова Toshiba TWIN ROTARY компресорска техн..
63.990 ден.68.990 ден.
без ДДВ: 63.990 ден.
-7%
Toshiba SEIYA NEW RAS-B16E2KVG-Е / RAS-16E2AVG-E Toshiba SEIYA NEW RAS-B16E2KVG-Е / RAS-16E2AVG-E
Дополнителни функции: DC Hybrid Inverter технологија ULTRA Fresh филтер, функција самочи..
64.990 ден.69.990 ден.
без ДДВ: 64.990 ден.
-7%
Toshiba SHORAI EDGE RAS-B13J2KVSG-E / RAS-13J2AVSG-E Toshiba SHORAI EDGE RAS-B13J2KVSG-E / RAS-13J2AVSG-E
A+++ највисока енергетска класа при ладење/греење најнова Toshiba TWIN ROTARY компре..
65.990 ден.70.990 ден.
без ДДВ: 65.990 ден.
-8%
Midea Extreme Save PRO BLACK NORDIC + AIR PURIFIER UV  + KIT MSAGDU-24HRFN8-QRD0GW/MOX401-24HFN8-QRD0GW
Midea Extreme Save PRO BLACK NORDIC + AIR PURIFIER UV VIRUS STERILIZATION HEPA series + KIT MS..
68.990 ден.74.990 ден.
без ДДВ: 68.990 ден.
-13%
Midea MFAU-16HRFN8-QRD0W(GA)/MOX330U-18HFN8-QRD0W(GA), DC inverter
MFAU-16HRFN8-QRD0W(GA)/MOX330U-18HFN8-QRD0W(GA) DC inverter Конзолен тип на клима уред ДВОЕН..
68.990 ден.78.990 ден.
без ДДВ: 68.990 ден.
-7%
Toshiba HAORI RAS-B10N4KVRG-E / RAS-10J2AVSG-E1 Toshiba HAORI RAS-B10N4KVRG-E / RAS-10J2AVSG-E1
A+++ највисока енергетска класа при ладење /греење Фабрички вграден Wi-Fi, можност за упра..
68.990 ден.73.990 ден.
без ДДВ: 68.990 ден.
VIVAX ACP-18CT50AERI+ R32 VIVAX ACP-18CT50AERI+ R32
VIVAX ACP-18CT50AERI+ R32 Подната клима VIVAX ACP-12CT35AERI+ R32 е моно-сплит систем со номинале..
69.990 ден.
без ДДВ: 69.990 ден.

Овластени сервисни центри

За повеќе информации обратете се на:

e-store@klimamarket.mk или на телефонскиот број 075/300-931; 075/300-932

Verificiran badge

 

Контакт

  • 075/300-931 075/300-932
  • e-store@klimamarket.mk

Facebook

КЛИМАМАРКЕТ.мк © 2024. UKION SHOPS