VIVAX HPS-41CH120AERI/O3 R410 12kW, ТРОФАЗНА+HPS-120HM155AERI

VIVAX HPS-41CH120AERI/O3 R410 12kW, ТРОФАЗНА+HPS-120HM155AERI

289.000 ден.
Производител: VIVAX
Шифра на производ: 1001058
Достапност: На залиха
Количина:
Енергетска класа
На надворешна единица А+++
Капацитет
На ладење 12kW
На греење 12kW
Моќност
Просечна моќност 12 kW
Ниво на бучава
Надворешна единица 70dB
Маса
Надворешна единица 115kg
Димензии
На надворешна единица 900 X 1327 X 400mm
Останати спецификации
Препорачана површина до 120-150m2
Фреон R32
Гаранција
Времетраење до 36 месеци

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Овластени сервисни центри

За повеќе информации обратете се на:

e-store@klimamarket.mk или на телефонскиот број 075/300-931; 075/300-932

Контакт

  • 075/300-931 075/300-932
  • e-store@klimamarket.mk

Facebook

КЛИМАМАРКЕТ.МК © 2023. UKION SHOPS
VIVAX VIVAX HPS-41CH120AERI/O3 R410 12kW, ТРОФАЗНА+HPS-120HM155AERI .. Category: Product #: 1001058 Regular price: 289.000 ден. 289.000 Available from: КЛИМАМАРКЕТ ДОО