AUX 24 J СЕРИЈА / ASW-H2

AUX 24 J СЕРИЈА / ASW-H2

57.000 ден.
Производител: AUX
Шифра на производ: 9002007
Достапност: По нарачка
Количина:
Капацитет
На ладење 7.20 kW
На греење 7.20 kW
Потрошувачка на ел. енергија
Греење 1960W
На ладење 2200W
Маса
Внатрешна единица 15kg
Надворешна единица 45kg
Останати спецификации
Ниво на бучава 58 dB
Проток на воздух 1150 m3/h
Работна температура -25°C - 50°C
Фреон R32
Гаранција
Времетраење 36 месеци

Со комплет сет за монтажа:

  1. Бакарни цевки 3 метри
  2. Бандаж трака и колендери
  3. Кондензациско црево 1.5 метри

Грејач на компресор

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Овластени сервисни центри

За повеќе информации обратете се на:

e-store@klimamarket.mk или на телефонскиот број 075/300-931; 075/300-932

Контакт

  • 075/300-931 075/300-932
  • e-store@klimamarket.mk

Facebook

КЛИМАМАРКЕТ ДОО © 2022. UKION SHOPS
AUX AUX 24 J СЕРИЈА / ASW-H2 Со комплет сет за монтажа: Бакарни цевки 3 метри Бандаж трака и колендери Кондензациско црево 1.5 метри Грејач на компресор .. Category: Product #: 9002007 Regular price: 57.000 ден. 57.000 Available from: КЛИМАМАРКЕТ ДОО