Midea YL1439S-W, Диспанзер за ладна и топла вода со компресор

Midea YL1439S-W, Диспанзер за ладна и топла вода со компресор

10.490 ден.11.490 ден.
Производител: MIDEA
Шифра на производ: 2001093
Достапност: По нарачка
Количина:

Midea YL1439S-W

 • Диспанзер за ладна и топла вода со компресор
 • Бела боја
 • Моќност на ладење 90W
 • Моќност на греење 520W
 • Брзина за загревање вода 4л/ч до 85 степени
 • 2л/ч под 10 степени
 • Резервоар за толла вода и резервоар за ладна вода направени од Инокс
 • Заштита од прегревање и протекување
 • Заклучување од деца
 • R134 Гас
 • Димензии 31x35x110 цм

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Овластени сервисни центри

За повеќе информации обратете се на:

e-store@klimamarket.mk или на телефонскиот број 075/300-931; 075/300-932

Verificiran badge

 

Контакт

 • 075/300-931 075/300-932
 • e-store@klimamarket.mk

Facebook

КЛИМАМАРКЕТ.мк © 2024. UKION SHOPS
MIDEA Midea YL1439S-W, Диспанзер за ладна и топла вода со компресор Midea YL1439S-W Диспанзер за ладна и топла вода со компресор Бела боја Моќност на ладење 90W Моќност на греење 520W Брзина за загревање вода 4л/ч до 85 степени 2л/ч под 10 степени Резервоар за толла вода и резервоар за ладна вода направени од Инокс Заштита од прегревање и протекување Заклучување од деца R134 Гас Димензии 31x35x110 цм .. Category: Product #: 2001093 Regular price: 10.490 ден. 10.490 Available from: КЛИМАМАРКЕТ ДОО Скопје