VOX IVA6-12JRPCW Wi-Fi

VOX IVA6-12JRPCW Wi-Fi

25.900 ден.32.900 ден.
Производител: VOX
Шифра на производ: 4001005
Достапност: На залиха
Количина:
Енергетска класа
SEER/SCOP А+++/A++ 6.12/4.14
Капацитет
На ладење 3700 W
На греење 3900 W
Моќност
Просечна моќност 3.5 kW
Потрошувачка на ел. енергија
Греење 0.97 KW
Ладење 1.09 KW
Ниво на бучава
Надворешна единица 54 dB
Димензии
На внатрешна единица 292 x 792 x 201 mm
На надворешна единица 540 x 720 x 260 mm
Останати спецификации
Работна температура -20°C - 46°C
Препорачана површина до 35 м2
Фреон R32
Гаранција
Времетраење 36 месеци

Дополнителни функции:

 • Wi-Fi вграден
 • Auto restart
 • Самочистење (Selfcleaning)
 • Sleep Mode
 • I Feel функција
 • Anti-fungal
 • LCD Дисплеј
 • 24 часовен тајмер
 • Анти - 2.5pm филтер
 • 5 нивоа на вентилација
 • Самодијагностика
 • Turbo Mode

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Овластени сервисни центри

За повеќе информации обратете се на:

e-store@klimamarket.mk или на телефонскиот број 075/300-931; 075/300-932

Контакт

 • 075/300-931 075/300-932
 • e-store@klimamarket.mk

Facebook

КЛИМАМАРКЕТ.МК © 2023. UKION SHOPS
VOX VOX IVA6-12JRPCW Wi-Fi Дополнителни функции: Wi-Fi вграден Auto restart Самочистење (Selfcleaning) Sleep Mode I Feel функција Anti-fungal LCD Дисплеј 24 часовен тајмер Анти - 2.5pm филтер 5 нивоа на вентилација Самодијагностика Turbo Mode .. Category: Product #: 4001005 Regular price: 25.900 ден. 25.900 Available from: КЛИМАМАРКЕТ ДОО