Midea MCA3U-12HRFNXQRD0W

Midea MCA3U-12HRFNXQRD0W

28.000 ден.29.900 ден.
Производител: MIDEA
Шифра на производ: 2001066
Достапност: 2 - 3 дена
Количина:
Капацитет
На ладење 3,52 kW
На греење 4,1 kW
Маса
Внатрешна единица 16,2 kg
Димензии
На внатрешна единица 570 x 260 x 570 mm
Останати спецификации
Ниво на бучава 43 dB
Проток на воздух 650 m3/h
Гаранција
Времетраење 24 месеци


 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Овластени сервисни центри

За повеќе информации обратете се на:

e-store@klimamarket.mk или на телефонскиот број 075/300-931; 075/300-932

Verificiran badge

 

Контакт

  • 075/300-931 075/300-932
  • e-store@klimamarket.mk

Facebook

КЛИМАМАРКЕТ.мк © 2024. UKION SHOPS
MIDEA Midea MCA3U-12HRFNXQRD0W   .. Category: Product #: 2001066 Regular price: 28.000 ден. 28.000 Available from: КЛИМАМАРКЕТ ДОО Скопје