Midea MCA3U-18HRFNXQRD0W

Midea MCA3U-18HRFNXQRD0W

29.000 ден.30.900 ден.
Производител: MIDEA
Шифра на производ: 2001067
Достапност: 2 - 3 дена
Количина:
Капацитет
На ладење 5,27 kW
На греење 5,56 kW
Маса
Внатрешна единица 16,1 kg
Димензии
На внатрешна единица 570 x 260 x 570 mm
Останати спецификации
Ниво на бучава 44 dB
Проток на воздух 680 m3/h
Гаранција
Времетраење 24 месеци

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Овластени сервисни центри

За повеќе информации обратете се на:

e-store@klimamarket.mk или на телефонскиот број 075/300-931; 075/300-932

Verificiran badge

 

Контакт

  • 075/300-931 075/300-932
  • e-store@klimamarket.mk

Facebook

КЛИМАМАРКЕТ.мк © 2024. UKION SHOPS
MIDEA Midea MCA3U-18HRFNXQRD0W .. Category: Product #: 2001067 Regular price: 29.000 ден. 29.000 Available from: КЛИМАМАРКЕТ ДОО Скопје