ST AAC-FS48SOO 48000 BTU САМОСТОЕЧКИ Климатизер On/Off

ST AAC-FS48SOO 48000 BTU САМОСТОЕЧКИ Климатизер On/Off

89.990 ден.99.990 ден.
Производител: ST Superior Technology
Шифра на производ: 9008001
Достапност: 2 - 3 дена
Количина:

ST AAC-FS48SOO
Superior Technology

 • 48000 BTU САМОСТОЕЧКИ ПРОФЕСИОНАЛЕН Климатизер On Off технологија
 • Голем ЛЦД Дисплеј
 • Ладење 14kW и Греење 15kW
 • EER за ладење 2.50
 • COP за греење: 2.63
 • Волумен на протoк на воздух m3h 1900
 • Нормална работна температура: -15 to 43 C
 • Бучност на внатрешна единица Мин: 57dB
 • Бучност на надворешна единица 58dB
 • R410A еколошки гас
 • Далечински управувач
 • Приклучна моќ 380-415V/3Ph/50Hz

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Овластени сервисни центри

За повеќе информации обратете се на:

e-store@klimamarket.mk или на телефонскиот број 075/300-931; 075/300-932

Verificiran badge

 

Контакт

 • 075/300-931 075/300-932
 • e-store@klimamarket.mk

Facebook

КЛИМАМАРКЕТ.мк © 2024. UKION SHOPS
ST Superior Technology ST AAC-FS48SOO 48000 BTU САМОСТОЕЧКИ Климатизер On/Off ST AAC-FS48SOO Superior Technology 48000 BTU САМОСТОЕЧКИ ПРОФЕСИОНАЛЕН Климатизер On Off технологија Голем ЛЦД Дисплеј Ладење 14kW и Греење 15kW EER за ладење 2.50 COP за греење: 2.63 Волумен на протoк на воздух m3h 1900 Нормална работна температура: -15 to 43 C Бучност на внатрешна единица Мин: 57dB Бучност на надворешна единица 58dB R410A еколошки гас Далечински управу.. Category: Product #: 9008001 Regular price: 89.990 ден. 89.990 Available from: КЛИМАМАРКЕТ ДОО Скопје