TESLA TT34TP21W-1232IA
  • TESLA TT34TP21W-1232IA

TESLA TT34TP21W-1232IA

21.390 ден.
Производител: TESLA
Шифра на производ: 9004006
Достапност: На залиха
Количина:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Овластени сервисни центри

За повеќе информации обратете се на:

e-store@klimamarket.mk или на телефонскиот број 075/300-931; 075/300-932

Контакт

  • 075/300-931 075/300-932
  • e-store@klimamarket.mk

Facebook

КЛИМАМАРКЕТ.МК © 2023. UKION SHOPS
TESLA TESLA TT34TP21W-1232IA .. Category: Product #: 9004006 Regular price: 21.390 ден. 21.390 Available from: КЛИМАМАРКЕТ ДОО