AUX 12 F СЕРИЈА / ASW-H12C5C4/QCR3DI

AUX 12 F СЕРИЈА / ASW-H12C5C4/QCR3DI

28.400 ден.
Производител: AUX
Шифра на производ: 9002002
Достапност: По нарачка
Количина:
Енергетска класа
SEER/SCOP A++/A 6.11/4.04
Капацитет
На ладење 3.5 kW
На греење 3.6 kW
Потрошувачка на ел. енергија
Греење 1000W
На ладење 1100W
Маса
Внатрешна единица 8 kg
Надворешна единица 25 kg
Останати спецификации
Ниво на бучава 54 dB
Проток на воздух 560 m3/h
Работна температура -15°C - 50°C
Фреон R32
Гаранција
Времетраење 36 месеци

Со комплет сет за монтажа:

  1. Бакарни цевки 3 метри
  2. Бандаж трака и колендери
  3. Кондензациско црево 1.5 метри

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Овластени сервисни центри

За повеќе информации обратете се на:

e-store@klimamarket.mk или на телефонскиот број 075/300-931; 075/300-932

Verificiran badge

 

Контакт

  • 075/300-931 075/300-932
  • e-store@klimamarket.mk

Facebook

КЛИМАМАРКЕТ.мк © 2024. UKION SHOPS
AUX AUX 12 F СЕРИЈА / ASW-H12C5C4/QCR3DI Со комплет сет за монтажа: Бакарни цевки 3 метри Бандаж трака и колендери Кондензациско црево 1.5 метри .. Category: Product #: 9002002 Regular price: 28.400 ден. 28.400 Available from: КЛИМАМАРКЕТ ДОО Скопје