Midea Extreme Save PRO Nordic + AIR PURIFIER UV VIRUS STERILIZATION HEPA MSAGDU-24HRFN8-QRD0G

Midea Extreme Save PRO Nordic + AIR PURIFIER UV VIRUS STERILIZATION HEPA MSAGDU-24HRFN8-QRD0G

63.990 ден.70.990 ден.
Производител: MIDEA
Шифра на производ: 2001086
Достапност: На залиха
Количина:

Midea Extreme Save PRO Nordic + AIR PURIFIER UV VIRUS STERILIZATION HEPA

MSAGDU-24HRFN8-QRD0GW/MOX401-24HFN8-QRD0GW

 • ВКЛУЧЕН КИТ ЗА МОНТАЖА
 • FullDC QUATTRO ИНВЕРТЕР SMART WIFI
 • ДВОЕН ГРЕАЧ НА КУЌИШТЕ И НА КОМПРЕСОР
 • 24000BTU 7030W на ладење
 • 7330W на греење
 • Скриен Дисплеј
 • WiFi ВГРАДЕН
 • UV светлосна стериизација на воздухот за максимална 99.9 % заштита од вируси и бактерии
 • Вграден ХЕПА филтер за прочистување на воздух од секакви честички и чад
 • R32 Гас
 • Греење до минус 30 степени
 • SEER (Ладење) 6.4 W/W
 • SCOP (Греење просек) 4.0 W/W
 • Авто рестарт функција
 • Тајмер
 • Меморија на позицијата на отворот за дување
 • Смарт дијагностика + детекција на течење гас
 • A+++ на ладење
 • A++ на греење (Warmer услови)
 • На ладење 2402 (0.420 – 3.200) W
 • На греење 2130 (0.300 – 3.100) W
 • Идеална за простории до 60м2
 • Бучност на внатрешна единица 34.5-46dB
 • Бучност на надворешна единица 60dB
 • Проток на воздух внатрешна единица 1090/770/610

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Овластени сервисни центри

За повеќе информации обратете се на:

e-store@klimamarket.mk или на телефонскиот број 075/300-931; 075/300-932

Verificiran badge

 

Контакт

 • 075/300-931 075/300-932
 • e-store@klimamarket.mk

Facebook

КЛИМАМАРКЕТ.мк © 2024. UKION SHOPS
MIDEA Midea Extreme Save PRO Nordic + AIR PURIFIER UV VIRUS STERILIZATION HEPA MSAGDU-24HRFN8-QRD0G Midea Extreme Save PRO Nordic + AIR PURIFIER UV VIRUS STERILIZATION HEPA MSAGDU-24HRFN8-QRD0GW/MOX401-24HFN8-QRD0GW ВКЛУЧЕН КИТ ЗА МОНТАЖА FullDC QUATTRO ИНВЕРТЕР SMART WIFI ДВОЕН ГРЕАЧ НА КУЌИШТЕ И НА КОМПРЕСОР 24000BTU 7030W на ладење 7330W на греење Скриен Дисплеј WiFi ВГРАДЕН UV светлосна стериизација на воздухот за максимална 99.9 % заштита од вируси и бактерии Вграде.. Category: Product #: 2001086 Regular price: 63.990 ден. 63.990 Available from: КЛИМАМАРКЕТ ДОО Скопје