Midea FOREST SILVER Mirror Nordic 18 SMART + KIT MSAFCU-18HRFN8-QRD0GW-B/MOX330-18HFN8-QRD0GW

Midea FOREST SILVER Mirror Nordic 18 SMART + KIT MSAFCU-18HRFN8-QRD0GW-B/MOX330-18HFN8-QRD0GW

46.990 ден.54.990 ден.
Производител: MIDEA
Шифра на производ: 2001097
Достапност: На залиха
Количина:

Midea FOREST SILVER Mirror Nordic SMART + KIT

MSAFCU-18HRFN8-QRD0GW-B/MOX330-18HFN8-QRD0GW

 • DC ИНВЕРТЕР Клима уред Сребрена боја
 • ВКЛУЧЕН КИТ ЗА МОНТАЖА
 • FullDC QUATTRO ИНВЕРТЕР SMART WIFI Клима уред СО ДВОЕН ГРЕАЧ НА КУЌИШТЕ И НА КОМПРЕСОР
 • 18000BTU
 • 5300W на ладење
 • 5600W на греење
 • Скриен Дисплеј
 • WiFi ВГРАДЕН
 • R32 Гас
 • GMCC TOSHIBA компресор
 • Греење до минус 25 степени
 • Работна температура -25 до +50 степени
 • SEER (Ладење) 6.7
 • SCOP (Греење просек) 4.1
 • Авто рестарт функција
 • Тајмер
 • Меморија на позицијата на отворот за дување
 • Смарт дијагностика + детекција на течење гас
 • Турбо мод
 • A++ на ладење
 • А+ на греење
 • Идеална за простории до 45м2
 • Бучност на внатрешна единица 55 дб
 • Бучност на надворешна единица 63дб
 • Проток на воздух внатрешна единица 840/680/540
 • Димензии на внатрешна единица: 957x302x213 mm
 • Гаранција: 5 години

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Овластени сервисни центри

За повеќе информации обратете се на:

e-store@klimamarket.mk или на телефонскиот број 075/300-931; 075/300-932

Verificiran badge

 

Контакт

 • 075/300-931 075/300-932
 • e-store@klimamarket.mk

Facebook

КЛИМАМАРКЕТ.мк © 2024. UKION SHOPS
MIDEA Midea FOREST SILVER Mirror Nordic 18 SMART + KIT MSAFCU-18HRFN8-QRD0GW-B/MOX330-18HFN8-QRD0GW Midea FOREST SILVER Mirror Nordic SMART + KIT MSAFCU-18HRFN8-QRD0GW-B/MOX330-18HFN8-QRD0GW DC ИНВЕРТЕР Клима уред Сребрена боја ВКЛУЧЕН КИТ ЗА МОНТАЖА FullDC QUATTRO ИНВЕРТЕР SMART WIFI Клима уред СО ДВОЕН ГРЕАЧ НА КУЌИШТЕ И НА КОМПРЕСОР 18000BTU 5300W на ладење 5600W на греење Скриен Дисплеј WiFi ВГРАДЕН R32 Гас GMCC TOSHIBA компресор Греење до минус 25 степени Рабо.. Category: Product #: 2001097 Regular price: 46.990 ден. 46.990 Available from: КЛИМАМАРКЕТ ДОО Скопје