VIVAX ACP-12PT35AEH`s R290

VIVAX ACP-12PT35AEH`s R290

25.990 ден.
Производител: VIVAX
Шифра на производ: 1001047
Достапност: По нарачка
Количина:
Енергетска класа
SEER/SCOP A/A+ (2.6/2.8)
Капацитет
На ладење 3517W
На греење 2930W
Моќност
Влезна моќност ладење 1350W
Влезна моќност греење 1045W
Останати спецификации
Проток на воздух ≤ 420 m3/h
Работна температура 0 °C / +37°C
Капацитет на одвлажнување 3.25L/h
Разладен медиум R290
Гаранција
Времетраење *60 месеци

Дополнителни функции:

 • Самодијагностика
 • Auto Restart
 • Sleep Mode
 • Ниска потрошувачка на електрична енергија
 • 0.5W Standby
 • Memory функција
 • 24 часовен тајмер
 • Самоиспарувачки систем
 • LED Дисплеј
 • Wi-Fi Ready

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Овластени сервисни центри

За повеќе информации обратете се на:

e-store@klimamarket.mk или на телефонскиот број 075/300-931; 075/300-932

Verificiran badge

 

Контакт

 • 075/300-931 075/300-932
 • e-store@klimamarket.mk

Facebook

КЛИМАМАРКЕТ.мк © 2024. UKION SHOPS
VIVAX VIVAX ACP-12PT35AEH`s R290 Дополнителни функции: Самодијагностика Auto Restart Sleep Mode Ниска потрошувачка на електрична енергија 0.5W Standby Memory функција 24 часовен тајмер Самоиспарувачки систем LED Дисплеј Wi-Fi Ready .. Category: Product #: 1001047 Regular price: 25.990 ден. 25.990 Available from: КЛИМАМАРКЕТ ДОО Скопје