MIDEA  MHA-V10W / D2N8-B +                      HB-A100/CD90-GN8-B                                       (со грејач)

MIDEA MHA-V10W / D2N8-B + HB-A100/CD90-GN8-B (со грејач)

241.000 ден.
Производител: MIDEA
Шифра на производ: 2001099
Достапност: По нарачка
Количина:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Овластени сервисни центри

За повеќе информации обратете се на:

e-store@klimamarket.mk или на телефонскиот број 075/300-931; 075/300-932

Verificiran badge

 

Контакт

 • 075/300-931 075/300-932
 • e-store@klimamarket.mk

Facebook

КЛИМАМАРКЕТ.мк © 2024. UKION SHOPS
MIDEA MIDEA MHA-V10W / D2N8-B + HB-A100/CD90-GN8-B (со грејач) .. Category: Product #: 2001099 Regular price: 241.000 ден. 241.000 Available from: КЛИМАМАРКЕТ ДОО Скопје