VIVAX ACP-09PT25AEG R290
  • VIVAX ACP-09PT25AEG R290

VIVAX ACP-09PT25AEG R290

19.990 ден.
Производител: VIVAX
Шифра на производ: 1001045
Достапност: Нема на залиха
Количина:
Капацитет
На ладење 2.640W
Моќност
Влезна моќност ладење 1000W
Маса
Внатрешна единица 24.7 кг
Димензии
На внатрешна единица 355/345/703mm
Останати спецификации
Ниво на бучава 52/50/47.5 dB
Проток на воздух 295/250/205m3/h
Работна температура 17 °C / + 37 °C
Капацитет на одвлажнување 2.262L/h
Разладен медиум R290
Гаранција
Времетраење *60 месеци

Дополнителни функции:

  • Ниска потрошувачка на електрична енергија
  • Самоиспарувачки систем
  • LED Дисплеј

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Овластени сервисни центри

За повеќе информации обратете се на:

e-store@klimamarket.mk или на телефонскиот број 075/300-931; 075/300-932

Verificiran badge

 

Контакт

  • 075/300-931 075/300-932
  • e-store@klimamarket.mk

Facebook

КЛИМАМАРКЕТ.мк © 2024. UKION SHOPS
VIVAX VIVAX ACP-09PT25AEG R290 Дополнителни функции: Ниска потрошувачка на електрична енергија Самоиспарувачки систем LED Дисплеј .. Category: Product #: 1001045 Regular price: 19.990 ден. 19.990 Available from: КЛИМАМАРКЕТ ДОО Скопје